Co dla Państwa robimy

W trakcie procesu redukcji kosztów zajmiemy się wszystkim. Nie będziemy Państwa w żaden sposób absorbować. Wystarczy tylko dokonać wyboru spośród różnych opcji oszczędzania, a potem studiować raporty dotyczące rosnących zysków.

Nasza koncepcja jest prosta: najłatwiejszą drogą do zwiększenia zysku jest uszczelnienie dziur, przez które zysk wypływa z firmy. Właśnie to robimy dla Państwa: systematycznie, konsekwentnie i profesjonalnie, mając do dyspozycji pełną i niedostępną dla większości wiedzę na temat produktów, usług i dostawców.

Wielu uważa, że proces redukcji kosztów to po prostu wybór najlepszych ofert lub negocjacje cenowe. W rzeczywistości negocjacje te są dopiero czwartym etapem procesu. Wybór ofert muszą poprzedzić trzy inne etapy:

 1. Wyeliminowanie zbędnych kosztów
  Może się to wydać dziwne. Bo przecież któż chciałby płacić za coś niepotrzebnego? Jednak zdziwiliby się Państwo wiedząc, ile razy znajdujemy produkty i usługi, za które nasi klienci płacą wcale z nich nie korzystając.
 2. Modernizacja
  Produkty i usługi wykorzystywane przez naszych klientów są często przestarzałe. Na rynku są już inne rozwiązania, zapewniające przynajmniej taką samą jakość, ale mniej kosztowne.
 3. Analiza
  Kupowane produkty i usługi trzeba poddać uważnej analizie. Musimy się dowiedzieć, czego dokładnie firma używa i czego dokładnie potrzebuje. Stosujemy analizę metodą Pareto. Procedura ta jest bardzo pracochłonna, ale tylko w ten sposób możemy uzyskać jasny obraz. Bez wyników analizy bardzo łatwo jest wpaść w pułapkę zastawioną na przykład przez celowo pogmatwane taryfy. Efektem będą zawyżone comiesięczne rachunki.


Z naszych doświadczeń wynika, że często możemy więcej pieniędzy zaoszczędzić na pierwszych dwóch etapach niż na przetargu i negocjacjach cenowych. Z kolei trzeci etap jest naprawdę konieczny dla wypracowania najlepszych zaleceń, których realizacja przyniesie największe oszczędności.

Nie robimy żadnych cudów. Może tego dokonać każdy, kto ma odpowiednią wiedzę i wystarczająco dużo czasu. Wiedzę można zdobyć. Tylko, że to również wymaga czasu. My się ciągle uczymy od 2005 roku.

"Czas to pieniądz!"

A najdroższy jest Państwa czas. Tutaj właśnie możemy pomóc. Najlepiej wykorzystają Państwo swój czas, jeśli wraz z pracownikami skupią się na podstawowej działalności biznesowej, a kwestię kosztów pośrednich pozostawią nam. W niektórych kategoriach kosztów będziemy mogli zaoszczędzić nawet 45%, co natychmiast przełoży się na zwiększenie zysku. Możemy to zrobić szybciej i efektywniej, bo to jest nasz zawód. Znajdziemy oszczędności nawet w kosztach uważanych przez Państwa za już niemożliwe do obniżenia.

Nasza usługa nie wiąże się dla Państwa z żadnym ryzykiem, gdyż naszym jedynym wynagrodzeniem jest premia za efekt. Żadnych opłat wstępnych, opłat minimalnych, stawek godzinowych. Wystawiamy fakturę tylko wtedy, gdy znajdziemy oszczędności, a Państwo je zaakceptują.

Nie mają więc Państwo nic do stracenia, a mogą zyskać wiele.

Ważne:
 • Jesteśmy niezależnymi doradcami. Nie sprzedajemy żadnych produktów i nie reprezentujemy żadnych dostawców. Nie pobieramy żadnych prowizji od dostawców. Naszą jedyną zapłatą jest otrzymywana od Państwa premia za efekt. To gwarancja, że działamy wyłącznie w Państwa interesie.
 • Obecni dostawcy są zawsze brani pod uwagę w projekcie i są zawsze preferowani – chyba, że otrzymamy od Państwa inne instrukcje.
 • Oczywiście klauzula poufności jest częścią umowy, chciałbym jednak podkreślić, że nie jesteśmy:
  • wywiadownią gospodarczą,
  • inspektorami podatkowymi.
 • Dajemy Państwu obiektywną poradę na temat możliwości obniżenia kosztów, jednak ostateczne decyzje zawsze należą do Państwa i dopiero te decyzje zostaną przez nas wykonane.
 • Gwarantujemy, że jakość produktów i usług pozostanie na tym samym poziomie, a tam, gdzie to możliwe zostanie poprawiona.
 • Nie będziemy zakłócali codziennej pracy Państwa personelu, a w sytuacjach, gdy będzie to konieczne ograniczymy te zakłócenia do niezbędnego minimum.

Gwarancja CostBusters – płacisz tylko za efekt!Business Opportunity

Join us, and open your own CostBusters office in your hometown!
>> Click here for more info <<