CostBusters – większy zysk, zapłata tylko za efekt

Menedżer kosztów dynamicznie rozwijających się średnich i dużych przedsiębiorstw

Szanowni Państwo,

Nazywam się Sándor Tősér. Jestem członkiem stowarzyszonym i przedstawicielem CostBusters International w Warszawie. Proponuję Państwu profesjonalne, specjalistyczne usługi w dziedzinie redukcji kosztów pośrednich. Naszą jedyną zapłatą za pracę dla Państwa będzie premia za efekt, czyli za faktycznie wypracowane oszczędności.

Z naszą pomocą oszczędzą Państwo nie tylko pieniądze, lecz również zasoby ludzkie: Państwa pracownicy będą mogli się skupić na podstawowej działalności biznesowej – tej, która przynosi największe zyski.

Od 2005 roku pomogliśmy wielu klientom z różnych gałęzi gospodarki. Naszymi klientami są najczęściej firmy średniej wielkości, obsługujemy też kilka dużych. Dla większości naszych klientów osiągamy corocznie pięciocyfrowe oszczędności w Euro.

Analizujemy tylko koszty pośrednie. Koszty te występują we wszystkich typach przedsiębiorstw niezależnie od branży: zarówno w produkcyjnych, jak usługowych, czy rolnych. Jedyną różnicą jest struktura tych kosztów. Są to koszty stosunkowo niewielkie w porównaniu z kosztami bezpośrednimi: materiałów do produkcji, płac, podwykonawców. Z tego powodu często zwraca się na nie mniejszą uwagę.

Chcąc skupić się na kosztach pośrednich trzeba wziąć pod uwagę, że w Państwa firmie składa się na nie 15 do 20 różnych kategorii kosztowych. Przyswojenie wszystkich, różnych produktów i usług, trików stosowanych przez dostawców, celowo pogmatwanych systemów taryfowych jest niemal niemożliwe dla kogoś, kto miałby się tym zająć obok swych codziennych zadań. Dlatego zawsze znajdujemy oszczędności w kosztach pośrednich. Dzieje się tak, bo to jest nasza specjalność.

Jeśli Państwa firma zatrudnia ponad 50 osób, najprawdopodobniej będziemy mogli również w niej zaoszczędzić trochę pieniędzy. Roczne oszczędności to zazwyczaj równowartość mowego samochodu. Jakiego? Forda focusa, czy lexusa? Tego się nie dowiemy, zanim nie poznamy Państwa kosztów.

Mogą się Państwo łatwo tego dowiedzieć. Bez ryzyka: naszą zapłatą jest tylko premia za efekt.

Wyślij e-mail i umów się na bezpłatną konsultację. Kliknij tutaj>> Kontakt

Gwarancja CostBusters – płacisz tylko za efekt!Business Opportunity

Join us, and open your own CostBusters office in your hometown!
>> Click here for more info <<